Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 TaiJutsu

Go down 
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik


Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

PisanieTemat: TaiJutsu   Nie Lip 31, 2011 7:57 pm

Hando Ouda

Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 18h
TaiJutsu polega na uderzeniu przeciwnika otwartymi dłońmi w klatkę piersiową, a uderzenie odsyła na kilka metrów oponenta. Shinobi z niską wytrzymałością mogą stracić oddech, a także mogą mieć połamane żebra.

Oukashou

Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 20h
Shinobi gromadzi w swej pięści dużą ilość chakry, a w następnej kolejności uderza z całą siłą w ziemię bądź też przeciwnika. Efekt jest druzgoczący.

Ryoku Rendan

Ranga Techniki: B
Czas Nauki: 25h
Jutsu, które polega na wykopaniu przeciwnika w górę, by w chwilę później znaleźć się nad nim i zaatakować go kopniakiem od góry, powodując tym samym spadek z ogromną prędkością. Przeciwnik zostaje poważnie poobijany.Atsu Shou

Ranga Techniki: B
Czas Nauki: 25h
Jutsu przydatne jedynie w momencie, kiedy nasz przeciwnik leży na ziemi. Atak polega na potężnym wbiciu go w ziemię. Męcząca technika, aczkolwiek z efektem przerażającym. Jedynie bardzo szybki Shinobi może go uniknąć.


Ashige Rendan

Ranga Techniki: B
Czas Nauki: 27h
Użytkownik wybija w górę swojego przeciwnika po czym pojawia się nad nim i wykonuję kilka kopnięć. Ostatnie z nich skierowane jest w tył głowy. Jest to bardzo groźna technika. Jej użycie na przeciwniku może spowodować jego śmierć. Technika bardzo męcząca.


Sutamina

Ranga Technik: A
Czas Nauki: 35h
Wokół ręki użytkownika pojawia się chakra potęgująca każde uderzenie. Jest to bardzo silne Taijutsu niewielu może przetrwać ten atak.


Tsuuten Kyaku

Ranga Technik: A
Czas Nauki: 40h
Shinobi unosi swoją nogę w górę, by po chwili opuścić ją z potężną siłą ku ziemi. Tuż przy „powierzchni” atak robi wielkie zniszczenie.


Omote Renge

Ranga:A
czas nauki:30h
wymagane:Dobrze wyszkoleni w TaiJutsu, Zgoda któregoś Admina, Umieć otwierać bramy.
Wykonanie tej techniki polega na przeniesieniu całej energii do mięśni. W przypadku użycia 100% siły mięśnie zostają zniszczone. Cały proces działa techniki jest dość prosty.


Seishou Nagare

Ranga:A
czas nauki:45h
wymagania: Dobrze wyszkoleni w TaiJutsu,umie otwierać bramy,zgoda któregoś admina.
Dzięki wyzwalania przez Bramy wielkich ilości energii, Shinobi z nich korzystający może tę energię wyprowadzić na zewnątrz ciała w postaci fali uderzeniowej.


Gourai Renge

Ranga:A
czas nauki:3 dni
wymagane:Dobrze wyszkoleni w TaiJutsu, umie otwierać bramy.
Piorunujący Lotos. Polega na wyrzuceniu wroga w powietrze, a następnie doskoczeniu do niego i zbijaniu go ku ziemi silnymi ciosami TaiJutsu. Technika wymaga otwartej trzeciej Bramy.


Kichiku Chikara

Ranga Technik: S
Czas Nauki: 60h
Technika, którą potrafią i mogą wykonać jedynie shinobi potrafiący idealnie kontrolować chakrę. Atakujący kumuluje w pięści chakrę, a tuż przed samym uderzeniem zostaje ona „wypuszczona”. Powodowane są ogromne zniszczenia, a trafienie w shinobi kończy się w 99% śmiercią lecz jak wiemy są wyjątki.


Asa Kujaku

Ranga:S
czas nauki:8 dni
wymagania:bardzo dobrze wyszkoleni w TaiJutsu,Ranga technik A,zgoda głównego admina,umie otwierać bramy.
Niezwykle potężna technika Taijutsu, której Gai użył w walce przeciwko Kisame. Przed jej wykonaniem niezbędne jest otwarcie szóstej bramy – Bramy Widoku. Po tej czynności shinobi błyskawicznie pojawia się przed przeciwnikiem przyjmując odpowiednią postawę, po czym zadaje serię niewyobrażalnie potężnych ciosów pięściami.


Uzumaku Renge

Ranga:S
Czas nauki:5 dni
Po otwarciu czwartej Bramy, Shinobi jest w stanie wykonać technikę "Spiralnego Lotosu". Jest to pojedynczy, wyjątkowo potężny cios, zadawany po tym, gdy wykonujący rozkręca swoje ciało wokół własnej osi. Zazwyczaj atakuje się z góry na dół.


Ura Renge

Ranga:S
czas nauki:10 dni
wymagania: Dobrze wyszkoleni w TaiJutsu,zgoda któregoś admina,umie otwierać bramy.
Wewnętrzny Kwiat Lotosu. Dzięki otwarciu piątej Bramy, Shinobi zyskuje potrzebną energię, prędkość oraz siłę, do wykonania tej techniki. Jest to kombinacja niewiarygodnie szybkich ciosów, które dosłownie rzucają wroga po całym terenie walki, zakończona podwójnym uderzeniem w splot słoneczny. Tylko najwytrzymalsi potrafią wytrzymać ten atak.


Hirudora

Ranga:S
czas nauki:12 dni
wymagania: Dobrze wyszkoleni w TaiJutsu,zgoda któregoś admina,umie otwierać bramy.
Dzienny Tygrys jest niesamowicie szybkim ciosem.[1] Po otwarciu siódmej z Ośmiu Bram, użytkownik układa dłoń przed swoją twarzą i wtedy chwyta ją drugą ręką, formułując pięść, co stwarza ogromne ilości ciśnienia powietrza. Następnie, użytkownik formułuje unikatową ręczną pieczęć, przypominającą tygrysa, które wypuszcza ciśnienie powietrza na przeciwnika, w kształcie tygrysa, pozostawiając widok gigantycznej istoty o kształcie tygrysa, w kształcie stworzonego ciśnienia powietrza z ręcznej pieczęci. Ciśnienie powietrze zacznie się kondensować podczas ruchu do punktu skupienia. Technika następnie wybucha na komendę, wyzwalając gigantyczne ciśnienie powietrza w jednej chwili. Zostaje utworzony potężny wybuch wstrząsowy, który może być odczuwalny ze znacznej odległości. [/i]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://shinobiheshima.forumpolish.com
 
TaiJutsu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Support :: Techniki-
Skocz do: