Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Raiton

Go down 
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik


Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

PisanieTemat: Raiton   Nie Lip 31, 2011 8:09 pm

Edit by: Melhizedeh

Raiton

Raiton : Dendou Hando

Ranga techniki : D
Czas nauki :(ustala admin)
Skupiamy chakrę w naszej ręce, a następnie uderzamy nią przeciwnika. Jeśli trafimy – przeciwnik zostaje chwilowo sparaliżowany

Denpoo Sekka

Ranga techniki: D
Czas nauki: (ustala admin)
Użytkownik uderza ręką w ziemię i pojawia się fala błyskawicy, która rozprzestrzenia się z dłoni do przeciwnika.


Raiton : Ikazappu

Ranga techniki : C
Czas nauki :
Wytwarzamy małą kulę która składa się z naszej chakry i ładunku elektrycznego, gdy trafimy przeciwnika następuje porażenie, przy czym paraliż a nawet i utrata przytomności.

Raiton : Raiseishi

Ranga techniki : C
Czas nauki :
Technika polega na przesłaniu słabych wyładowań elektrycznych do broni jaką dzierżymy. Wtedy przeciwnik trafiony bronią może zostać sparaliżowany na krótką chwilę. Przez to wydłuża się też zasięg np. miecza


Raiton: Kangekiha

Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 8h
Technika polega na stworzeniu na dłoniach sporych wyładowań elektrycznych. Najczęściej używana technika z połączeniem technik wodnych, gdyż technika ta jest wzmocnieniem dla techniki wodnej.Raikyuu

Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 15h
Wymagania: Posiadanie dwóch mieczy, ostrzy, sztyletów.
Między rękami powstaje energetyczna kula o średnicy około 20 centymetrów. Po jej uzyskaniu można ją cisnąć w dowolnym kierunku.

Raigen Rakochu

Ranga:C
Czas Nauki: 12h
Bardzo ciekawe połączenie elektryczności z GenJutsu. Po złożeniu potrzebnych pieczęci jakby się rozmywamy by mocno oślepić przeciwnika, jest to jednak GenJutsu które ma ułatwić zaatakowanie ofiary, bez szybkiej reakcji przeciwnika ma nie lada kłopoty. Bez względu na to czy masz miejsce na jakieś GenJutsu możesz posiadać tą technikę gdyż brany pod uwagę jest Raiton!

Raiton: Jibashi

Ranga:B
Czas nauki: 18h
Technika ta pozwala na tworzenie się fali elektrycznej z rąk.Użytkownik może zmieniać swoją moc z małej fali paraliżującej przeciwnika do potężnego strumienia piorun zdolnego zniszczyć litą skale. Jest idealny do stosowania w połączeniu z techniką wody.

Ikadzuchi no Kiba

Ranga technik: B
Czas nauki: (ustala admin)
Za pomocą dwóch mieczy elektrycznych, shinobi wysyła w nieba i tym samym tworząc burzę, nad którymi wyładowaniami elektrycznymi ma władzę. Piorun gdy trafi w cel może zabić, albo sparaliżować i ciężko się przed tym ochronić.

Raiton: Hiraishin

Ranga techniki: B
Czas nauki: (ustala admin)
Użytkownik podnosi rękę do góry, wymawiając nazwę techniki. Wtedy przez ciało przechodzi wyładowanie elektryczne, a gdy nastąpi kontakt fizyczny z wrogiem, to całe wyładowanie przechodzi na niego. A to potrafi porządnie kopnąć.

Raiton : Gufutenka

Ranga techniki : B
Czas nauki
Wytwarzamy w naszych dłoniach pioruny które można posłać w przeciwnika. Jest to technika daleko dystansowa.

Raiton : Rai no Tate

Ranga techniki : B
Czas nauki :
Najpierw wystawiamy ręce do przodu. Następnie wokół nich wytwarza się pole elektryczne, które szybko przeradza się w tarczę, którą możemy kontrolować

Ikazutchi no Utage

Ranga techniki: B
Czas nauki: 16h
Wymagania: Posiadanie dwóch mieczy, ostrzy, sztyletów. Kunaie i broń miotana nie w chodzi w grę.
Technika polegająca na wbiciu dwóch ostrzy w podłoże i za ich pomocą wypuszczenie wiązki błyskawic kierowanej przez osobę wykonującą technikę. Wiązka porusza się po podłożu.

Raiton: Kaminari Shibari

Ranga techniki: B
Czas nauki: 15h
Użytkownik wbija trzy przewody w ziemię (może to być dowolna broń oprócz kunai i shurikenów) i tworzą się trzy ściany energii elektrycznej, które zamykają wroga w środku. Gdy ten będzie chciał dotknąć ścian, wydostać się zostanie porażony prądem.

Raigeki no Yoroi

Ranga Techniki: B
Czas Nauki: 20h
Użytkownik złacza swoje miecze, a następnie jego ciało pokrywa zbroja z elektryczności, która chroni go przed atakami typu raiton. Gdy się go dotknie, zostanie się porażonym.


Raiton Kage Bunshin no Jutsu

Ranga:B
Czas Nauki: 24h
Shinobi tworzy klona z błyskawic. Potrafi on wykonywać wszystkie techniki jego stwórcy.
Gdy zostanie zniszczony, razi prądem przeciwnika. Technika zabiera połowę chakry użytkownika.

Kusanagi no Tsurugi:Chidori Gatana

Ranga techniki: B
Czas nauki: 30h
Wymagane: Miecz, zgoda admina.
Użytkownik przepuszcza przez miecz energię chidori, dzięki czemu może zadawać obrażenia chakrą błyskawicy.

Raiden

Ranga techniki:A
Czas nauki: (ustala admin)
Wymagania: Opanowany Raiton Kage bunshin no jutsu i Raikiri
Użytkownik wraz z klonem błyskawicy, używają Raikiri. Łącząc dwie techniki, można wytworzyć elektryczny łańcuch, który jest w stanie przeciąć przeciwnika.


Raiton : Rai no Tate Kireme

Ranga techniki : A
Czas nauki :
Wymagania : Trzeba opanować Rai no Tate
Wytworzoną już wcześniej tarczę, możemy posłać w linii prostej na przeciwnika. Jest ona dosyć szybka

Chidori Kouken

Ranga: A
Czas Nauki: 5 dni
Kolejne z rozwinięć Chidori. Przesyłając przez wbite ostrze miecza Chidori, shinobi czyni je destruktywnym jeszcze bardziej, niszczy ono wszystko na swojej drodze. Technika ma większy zasięg i siłę niż Chidori Nagashi, dzięki czemu jest efektywniejsza w walce. Najbardziej skuteczna jest w wodzie, gdyż prąd rozchodzi się po całej powierzchni dzięki czemu atak jest niemożliwy do uniknięcia.

Chidori Nagashi

Ranga techniki: A
Czas nauki: 3 dni
Wymagane: Zgoda Admina.
Rozwinięcie Chidori. Tym razem ciało użytkownika pokrywają wiązki chidori, które użytkownik może w każdej chwili wypuścić i porazić wiele przeciwników na raz. Gdy wróg, dotknie użytkownika dostanie skurczów mięsni, co prowadzi że organizm wroga zaczyna się powoli unieruchamiać, w tym czasie otrzymując obrażenia. Technika również chroni przed atakami typu błyskawicy, jednak ulega przed silniejszymi.

Chidori Eisou

Ranga techniki: A
Czas nauki: 7 dni
Wymagane: Zgoda Admina.
Shinobi tworzy chidori, z tym że przybiera ono kształt włóczni/ostrza dostosowując ja do ataków z maksymalnie 5 metrów. Kiedy ciało wroga zostanie przebite, użytkownik może rozdzielić włócznie na wiele dodatkowych ostrzy, aby zadać więcej ran.

Chidori

Ranga techniki: A
Czas nauki: 2 dni
Wymagane: Zgoda Admina
W ręce przepływają duże ilości energii błyskawicy, kumulując się w dłoni. Wysoka koncentracja energii wytwarza dźwięk przypominający śpiew wielu ptaków, stąd też nazwa. Użytkownik następnie rusza do przodu i przebija cel. Wadą jest to, że użytkownik biegnie w linii prostej, i w odpowiedniej prędkości, przez co stwarza tunel dla przeciwnika i staje się łatwym celem. Jednak posiadacze sharingana, nie muszą się martwić, gdyż są w stanie uniknąć ataków.

Chidori Senbon

Ranga techniki: A
Czas nauki: 2 dni
Wymagania: Zgoda admina, opanowane Chidori.
Chidori zostaje przekształcone w senony, którymi można strzelać w wroga(maks. 10 senbonów na obie ręce)


Raiton: Shichuu Shibari

Ranga techniki: A
Czas nauki: 28h
Wymagane: Członek Anbu
Po złożeniu pieczęci z ziemi wyrastają 4 ogromne gliniane filary, które otaczają wroga. Każdy filar produkuje elektryczność, jednak te wiązki są tak niewielkie że nie zadają ran przeciwnikowi. Jednak działają na jego układ nerwowy, przez co paraliżują go skutecznie na pewien czas.

Raikiri

Ranga technik: A
Czasz Nauki: 3 dni
Wymagane: Zgoda Admina
Technika przypominająca chidori jednak trochę silniejsza i trudniejsza do opanowania. Wokół użytkownika tworzy się krąg z chakry błyskawicy. Jutsu niesamowicie skutecznie.


Rairyuu no Tatsumaki

Ranga Techniki: A
Czas Nauki: 24h
Technika polegająca na wytworzeniu ogromnego wyładowania elektrycznego zamieniającego się w elektrycznego smoka, który zajmuje sporą powierzchnię. Następnie atakuje przeciwnika, zadając mu bolesne obrażenia, a jeżeli smok nie może bezpośrednio uderzyć w cel, z wiru zostaje wypuszczony piorun aby uderzyć w cel.

Raiton : Matatenka

Ranga techniki : A
Czas nauki :
To jutsu nie wymaga pieczęci i potrafi sprawić bardzo wiele kłopotów dla przeciwnika jako, że powoduje grad błyskawic w dowolnym miejscu. Na otwartej przestrzeni wystarczy spojrzeć na wybrane miejsce i pioruny uderzają jak szalone jeśli nie jest przeciwnik szybki szanse ma nikłe.

Raimu Raito.

Ranga techniki: A
Czas nauki: (ustala admin)
Do wykonania tej techniki potrzeba czterech osób, które rozchodzą się w różnych kierunkach. Następnie wysyłają chakrę błyskawicy w jeden punkt, równoodległy od wszystkich osób. Na końcu chakra zebrana w punkcie skupia się i powstaje gigantyczna fala uderzeniowa zdolna zniszczyć wioski i osady.

Raito Haku

Ranga techniki: A
Czas nauki: 32h
Użytkownik tworzy lancy z piorunów, które przeszywają wroga na wylot. Doświadczeni shinobi są wstanie stworzyć więcej niż jedną lance.

Raiton: Juurokuchuu Shibari

Ranga techniki: S
Czas nauki: (ustala admin)
Tym razem, użytkownik wytwarza 16 filarów, które zmieniają się w olbrzymi piec, który służy jako pułapka na wroga. Przeciwnik, a nawet summon otrzymują potężne wyładowania elektryczne, które paraliżują i zadają obrażenia.

Kirin

Ranga:S
Czas Nauki: 3 dni
Siła tej techniki tkwi w błyskawicy pochodzącej z samego nieba, jest prawie nie do uniknięcia i w efekcie używający przejmuje kontrole nad błyskawicami tworząc z nich wielką bestie (z błyskawic), która spada wprost na przeciwnika. Technika powoduje ogromne zniszczenia i aby jej użyć należy w poście przed użyciem tej techniki wystrzelić technikę żywiołu katon w niebo przez co atmosfera się podgrzewa i tworzy prądy burzowe, które ta technika wykorzystuje. Technika nie zabiera chakry, ponieważ użytkownik czerpie moc bezpośrednio z chmur.

Raiton : Gian

Ranga techniki : S
Czas nauki :
Użytkownik atakuje błyskawicą w kształcie bicza, która jest wypuszczana z ust, i przebija wroga. Można zwiększyć liczbę biczy, na tyle ile jest wrogów, a nawet więcej. To sprawia, że technikę jest trudno uniknąć.

Raikiri Ookami

Ranga:S
Czakra: 2 dni
Tworzymy z błyskawic psa o właściwościach Raikiri. Stworzenie atakuje przeciwnika, biegnąc za nim do momentu w którym go nie ugryzie, jest szybki jak błyskawica. Gdy pies ugryzie naszego przeciwnika zostanie on zraniony i dana kończyna zostanie pozbawiona reakcji.

Chidori no Tate

Ranga techniki : S
Czas nauki :
Technika defensywna. Użytkownikowi w dwóch rękach pojawia się Chidori, które służy jako tarcza przed wszelakimi Jutsu Raitona. Jest to idealna tarcza jeśli tylko w porę zareagujemy

Chidori: Raimei

Ranga Techniki: S
Czas nauki: 5 dni
Najpotężniejsza odmiana chidori. Gromadzi w sobie 7 piorunów, które skupiają się w dłoni niszcząc przeciwnika jak i otoczenie dookoła.

Raikiri: Sooraishin

Ranga techniki: S
Czas nauki: 2 dni
Użytkownik wyrzuca oponenta w powietrza, a w dłoniach tworzy podwójny raikiri. W powietrzu atakuje go wielokrotnie a następnie drugim przyszpila przeciwnika do ziemi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://shinobiheshima.forumpolish.com
 
Raiton
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Support :: Żywioły-
Skocz do: