Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Ichizoku Uchiha

Go down 
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik


Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

PisanieTemat: Ichizoku Uchiha   Nie Lip 31, 2011 8:14 pm

Edit by: Yubari

Uchiha Ichizoku

Klan Uchiha był jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych klanów, w wiosce liścia. Budzili oni respekt, oraz podziw mieszkańców. Niestety, po wymordowaniu niemal wszystkich członków klanu, zostało ich naprawdę niewielu..

Herb

Herb klanu to znak, w kształcie japońskiego wachlarza. Stąd również wzięła się nazwa klanu („Uchiha” jap. Wachlarz) . Każdy członek klanu, był uznawany za dorosłego z dniem, kiedy wykonał swą pierwszą technikę typu katon. Wachlarz, oznacza że osoba go nosząca potrafi panować nad ogniem

Kekkei Genkai
Zaawansowaną linią krwi tego klanu jest Sharingan. To niezwykłe oczy, są w stanie kopiować jutsu przeciwnika, przewidywać jego ruchy, rozróżnić go od klonów, oraz w dalszym etapie rozwoju przyzywać siły bogów. Kekkei Genkai jest również żywioł Enton (Uwolnienie Płomieni), które jest możliwe do rozwinięcia tylko, gdy posiada się Mangekyō Sharingan

Sharingan poziom 1- jedno-łezkowy

Sharingan poziom 2-dwu-łezkowy

Sharingan poziom 3-trzy-łezkowy


Mangekyou Sharingan

Kalejdoskopowe Kopiujące Krążące Oko, członek klanu Uchiha, może zdobyć poprzez traumatyczne przeżycie związane ze śmiercią bliskiej mu osoby. Może to być fakt, jak się temu przyglądał, lub gdy zrobił to własnoręcznie. Zbytnie nadużywanie tej formy, prowadzi do ślepoty

Eien no Mangekyō Sharingan

Gdy zostanie pobrane od kogoś innego Kalejdoskopowe Kopiujące Krążące Oko, można je wszczepić, dzięki temu wzrok nie zostanie stracony. Im mocniejsze więzy krwi, tym większa kompatybilność - np. rodzeństwo mogłoby być najlepszym dawcom. Czas łączenia oczu, zajmuje kilka dni i proces ten przywraca utracony wzrok, oraz daje nam większość moc. Można korzystać z technik Mangekyou Sharingana, bez obaw że wzrok zostanie utraconyTECHNIKI SHARINGANA:

Techniki Sharingana

Techniki podstawowe- aktywowane od razu, po obudzeniu Sharingana


Chakra no Haiken

Ranga techniki: Podstawowa/uzupełniająca
Mając aktywowanego Sharingana, Uchiha może przewidzieć ruchy chakry, przeciwnika oraz jej ilość i skupienie.

Yobou

Ranga techniki: Podstawowa/uzupełniająca
Obraz przeciwnika jest dokładniejszy i mimo, że może być on szybki, Uchiha widzi go dokładniej co ułatwia robienie uników, lub przeprowadzanie kontrataku. Dodatkowo myśli i widzi jakby w zwolnionym tempie, a odgłosy dochodzą do niego z daleko, co zdecydowanie ułatwia mu koncentrację.

Kioku

Ranga techniki: Podstawowa/uzupełniająca
Zdolność pozwalająca na pełne wykorzystanie wiedzy bojowej zdobytej przez danego członka klanu, co daje mu nieograniczone możliwości. Dzięki temu, reakcje są szybsze.

Sharingan Soufuusha Sannotachi

Ranga techniki:Podstawowa/uzupełniająca
Zdolność zwiększająca celność broni.

Magen

Ranga techniki:Podstawowa/Uzupełniajaca
Wymagania: 2 poziom Sharingana
Silniejsza wersja Iatsu Sharingana. Gdy przeciwnik, spojrzy w oczy Uchihy, zostaje wysyłany silny impuls który paraliżuje i straszy go.


Mohou

Ranga techniki: Podstawowa/uzupełniająca.
Aktywacja: od poziomu chuunina.
Pozwala na kopiowanie technik (oprócz klanowych). Dzięki temu, można powiększyć arsenał jutsu. Dodatkowo, jutsu jest kopiowane w bardzo szybkim tempie.


Jutsu do nauki

Iatsu Sharingan

Ranga techniki:D
Czas nauki:6h
Gdy przeciwnik, spojrzy w oczy Uchihy, zostaje wysłany silny impuls do jego mózgu który wywołuje u przeciwnika strach. Doświadczeni ninja, tą technikę przezwycięży.

Magen: Kasegui no jutsu

Ranga techniki:B
Czas nauki:25h
Wymagania:Poziom 2 Sharingana
Iluzja, w której olbrzymie kolce/pale przebijają przeciwnika do podłoża, przez co nie może się ruszyć. Dodatkowo, fizyczny ból towarzyszący iluzji objawia największe użycie tej metody przede wszystkim do tortur.

Suitan no jutsu

Ranga techniki: B
Czas nauki:32h
Wymagania: Poziom 2 sharingana, umiejętność Genjutsu
Jutsu, polegające na uśpieniu swojego przeciwnika. Maksymalny zasięg techniki, od której zaczyna działać wynosi 8m. Z większej odległości jutsu jest bezużyteczne.

Utakata

Ranga techniki:B
Czas nauki:40h
Wymagania: Poziom 2 sharingana, umiejętność Genjutsu
Jutsu, polega na pokazaniu czegoś niezbyt przyjemnego swojemu przeciwnikowi. Np. Najlepszy przyjaciel wychodzi z jego brzucha i chce go zabić.

Demonic Illusion: Burning Paper Body

Ranga techniki:B
Czas nauki (uzupełni admin)
Wymagania: Poziom 3 Sharingana, umiejętność Genjutsu
Potrzeba do tego wzrokowego kontaktu, aby użyć tego jutsu. Polega ono na tym, że Uchiha wytwarza iluzję, w której przeciwnik lewituje w ciemnej przestrzeni a jego ciało jest z papieru, które zaczyna się palić.

Magen: Kyo Tenchi-ten

Ranga techniki:B
Czas nauki: (uzupełni admin)
Wymagania: 3 poziom Sharingana, umiejętność Genjutsu
Użytkownik rozszyfrowuje Genjutsu które zostało na nim użyte i odrzuca ją w przeciwnika z identycznym wpływem. Jutsu to nazywane jest „formą odwróconego złudzenia”. Jutsu to, dodatkowo wyrządza silne szkody psychiczne na przeciwniku z racji tego, że jego własne genjutsu zostaje obrócone przeciwko niemu.

Susanoo Genjutsu

Ranga techniki:A
Czas nauki: (uzupełnia admin)
Wymagania: 3 poziom Sharingana
Użytkownik Sharingana patrzy przeciwnikowi w oczy. Następnie z niego wyłania się ciemna postać, która umieszcza przeciwnika i użytkownika w Genjutsu. Następnie ciemna postać chwyta przeciwnika za nogi i zaczyna go ciągnąć w swoim kierunku, chcąc go pochłonąć. To łamię wolę wroga i powoduje jego ubezwłasnowolnienie.

Shinten Tougyo

Ranga techniki:A
Czas nauki:1 dzień
Wymagania:Poziom 2 sharingana, zgoda admina
Użytkownik musi spojrzeć nosicielowi demona w oczy po czym stoi na przeciw klatki demona w umyśle nosiciela. Lecz jeśli zacznie demon wyjdzie z klatki przybiera postać bąbelków a Uchiha może wtedy łatwo go zniszczyć powodując iż Bijuu wraca do klatki. Jeśli np.Jinchuuriki ma 3 ogony to gdy zniszczymy demona w umyśle nosiciel zostaje pozbawiony ogonów a chakra wraca do klatki. Chyba że mamy uaktywnionego Kalejdoskopowego Sharingana to możemy kontrolować wybranego demona ale nie w umyśle tylko w rzeczywistości.


Izanagi

Ranga techniki:S
Czas nauki(ustala admin)
Wymagania:3 poziom Sharingana, ranga Jounina
Genjutsu, które sprawia że wszystko staje się iluzją. Obrażenia, a nawet śmierć. Po wykonaniu tej techniki, jedno z oczu zamyka się na wieki.


Techniki Mangekyou Sharingana

Senzaimono no Jutsu

Ranga techniki: B
Czas nauki: 19h
Serum prawdy. Jeżeli Uchiha komuś zada pytanie, a nie uzyskamy odpowiedzi, lub go nie zadowoli, wtedy aktywuje swój MS i posyła w jego kierunku silny wstrząs. Następnie ponawia pytanie, a ofiara odpowiada tylko prawdziwie. Gdy zostaną wyciągnięte potrzebne informacje, ofiara pada nieprzytomna na ziemię.

Ketatamashii Umou

Ranga techniki:A
Czas nauki:1 dzień
Gdy przeciwnik spojrzy w oczy użytkownika, dostaje mały wstrząs mózgu a po chwili widzi jak jego ciało zostaje przebijane przez dużą ilość ostrych kolców. Genjutsu paraliżuje wroga i jedynym sposobem, aby się od niego uwolnić jest aby towarzysz dotknął ofiary i przerwał jej przepływ chakry.

Ametarasu

Ranga techniki:A
Czas nauki:3 dni
Powstaje czarny ogień, który spala wszystko i nie gaśnie przez 7 dni i nocy. Nie można go niczym ugasić. Pochłonie wszelki ogień, oraz wszystko inne co napotka na swojej drodze.

Blaze Releease Magatama

Ranga techniki:A
Czas nauki(ustala admin)
Użytkownik może wykorzystać kulę w trzeciej ręce Susanoo i wyprodukować liczne pociski magatama* stworzone z Ametarasu. Po uderzeniu, ofiary tej techniki są silnie odepchnięte tracąc równowagę i szybko spalane przez intensywne płomienie.

Enton: Kagutsuchi

Ranga technik: A
Czas nauki: (ustala admin)
Nieugaszone płomienie Ametarasu, są zamieniane w kolczastą barierę, która nie tylko osłania użytkownika, ale i również przebija i spala każdego atakującego, który dotknie płomieni.

Kamui

Ranga technik: A
Czas nauki: (ustala admin)
Technika, pozwala wciągnąć przeciwnika lub cokolwiek innego w inny wymiar. Np. w ten sposób można urwać komuś kończynę, lub zniszczyć go całkowicie. Jutsu to, zużywa połowę chakry, dlatego zbyt częste jej używanie powoduje omdlenia, zasłabnięcia a nawet śmierć.

Kokuen no Tate


Meteorite Technique

Ranga techniki: A
Czas nauki: (ustala admin)
Technika, która pozwala przywołać trzy meteoryty w miejsce w którym chcemy. Jeśli coś zatrzyma meteoryt, spadnie drugi o identycznej trajektorii, działając na ten pierwszy jak młotek i oba uderzają w wybrane miejsce.

Kotoamatsukami

Ranga technik:S
Czas nauki: (ustala admin)
Ta technika, przejmuje kontrolę nad umysłem przeciwnika. Jest to Genjutsu najwyższej klasy, ponieważ ofiara nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest manipulowana. Po rzuceniu tej techniki, następuje odstęp, który może trwać nawet 10 lat. (wszystko zależy od osoby i decyzji admina)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://shinobiheshima.forumpolish.com
 
Ichizoku Uchiha
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Support :: Klany-
Skocz do: