Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Douhito

Go down 
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik


Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

PisanieTemat: Douhito   Nie Lip 31, 2011 8:20 pm

Katsu
Ranga Techniki:D
Czas Nauki: 30minut

Umiejętność tylko dla klanu Douhito. Składając jedną pieczęć możemy wysadzić od jednego stwora z gliny do tylu ile w danym momencie stworzyliśmy, dzieje się to za pomocą telepatii. Niektórych bomb nie możemy wysadzić w ten sposób.


C1 Bakudan
Ranga Techniki: D
Czas Nauki: 1h

Szybka i prosta technika tworzenia glinianych żuków, przydatnych w najróżniejszych okolicznościach. Choć pojedynczy egzemplarz nie może poważnie uszkodzić przeciwnika, to jednak cała gromada może okazać się problemem.


Suzume Kibaku no Jutsu
Ranga Techniki: D
Czas Nauki: 5h

Podstawowa forma wytwórcza ptaków. Nie są one ani szybkie, ani nie posiadają ogromnej siły eksplozji. Są jednak szybkie do tworzenia w większych ilościach.


Warukuchi
Ranga Techniki: D
Czas Nauki:3h

Technika polegająca na jedzeniu sporych ilości wybuchowej gliny, celem szybkiego uzupełnienia Jej braków w organizmie. Stanowi podstawę do większości technik wykorzystujących gliniane klony.


Kibaku Nendo
Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 10h

Podstawowa technika Klanu Douhito, pozwalająca na wykorzystanie eksplodującej gliny. Po wcześniejszym zmieszaniu chakry z gliną, uformowaniu oraz wykonaniu niezbędnych pieczęci, umożliwia nie tylko ożywienie glinianych tworów, lecz również zwiększenie ich rozmiarów. Technika kończy się w momencie dokonania detonacji.


Nadare Masunendo
Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 11h

Technika polegająca na wypluciu dużych pokładów rozrobionej gliny o rzadkiej konsystencji. Pozwala to na dokonanie eksplozji na stosunkowo dużym obszarze, bez konieczności formowania jakichkolwiek figurek i bez narażania samego siebie.


Kumo Kibaku no Jutsu
Ranga Techniki:C
Czas Nauki:15h

Kolejna technika formowania w której z gliny tworzone są niewielkie pająki. Mogą stanowić doskonały środek do akcji dywersyjnych, poruszając się bezszelestnie i powodując niewielkie eksplozje.


Kumo Kibaku no Jutsu
Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 15h

Technika ulepienia z gliny gąsienicy mogącej zakraść się do przeciwnika i unieruchomienia go, poprzez oplecenie całego ciała.


Hooikau no Jutsu
Ranga Techniki: C
Czas Nauki: 15h

Kolejna ciekawa i niezwykle groźna technika w której glina zostaje uformowana na kształt i podobieństwo pasikoników. Niezwykle skoczne i zwinne, mają za zdanie przyczepić się do przeciwnika, a następnie eksplodować. Ich szybkość poruszania znacznie przekracza możliwości przeciętnych shinobi. Ich jedyną wadą jest siła eksplozji pojedynczego pasikonika.


Futatsu Hebi no Jutsu
Ranga Techniki:B
Czas Nauki: 20h

Technika polegająca na wykorzystywaniu wewnętrznych pokładów gliny. Przy pomocy dłoni posiadających jamy ustne, wypuszcza się na przeciwnika gliniane węże, zdolne opleść i unieruchomić przeciwnika.


Nendo Bunshin no Jutsu
Ranga Techniki: B
Czas Nauki: 20h

Technika tworząca glinianego klona. Prócz sporej siły wybuchu, może stanowić doskonałą pułapkę na nieostrożnego przeciwnika, który odważy się zaatakować glinianą kopię. Taka bomba bowiem bardzo łatwo oblewa przeciwnika, chcąc go pokryć wybuchowym materiałem.


Kibaku Bunshin no Jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki: 30h

Jedna z silniejszych technik Klanu Douhito, nie wymagająca użycia żadnych pieczęci. Po dyskretnie dokonanej podmianie z własnym glinowym klonem, zaczyna on połykać glinę, ostatecznie rozdymając się i prowadząc do gigantycznej eksplozji niszczącej wszystko na swojej drodze. Prócz wielkiej siły destrukcyjnej technika ta pozwala na sfingowanie własnej śmierci i dyskretne oddalenie się z pola walki.


Tama Bakuretsu no Jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki:30h

Jedyna forma bomby, którą z powodzeniem można stosować w wodzie. Samonaprowadzająca się na cel, jest bardzo trudna do zauważenia, a tym samym do uniknięcia.


Taka Kibaku no Jutsu
Ranga Techniki:A
Czas Nauki: 30h

Jedne z najszybszych tworów z gliny. Naładowane skondensowaną chakrą są niezwykle szybkie, a przy tym zwrotne. Sama siła wybuchu również nie ustępuje pozostałym aspektom. Jako jeden z najdoskonalszych tworów tego klanu, Taka Kibaku jest uznawane za jedną z najniebezpieczniejszych technik, wymagających użycia umiarkowanych ilości chakry.


Daifukuroo no Jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki: 35h

Technika formowania gliny, pozwalająca stworzyć sowę wielkich rozmiarów. Prócz powszechnie posiadanych walorów destrukcyjnych, twór ten może stanowić niezwykle wygodny, a do tego zwrotny transport.


Daishi no Jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki: 45h

Kolejny twór, którego głównym przeznaczeniem jest transport. W przeciwieństwie jednak do swojego sowiego odpowiednika, Daishi jest znacznie szybszy i zwrotniejszy.


Yaizo no Jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki: 50h

Technika polegająca na wytworzeniu z glinianego smoka, mniejszego tworu. Jest szybki i zwinny, a wielkość eksplozji ów miniatury smoka jest większa niż w większości innych Jutsu.


Ouwashi no Jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki: 45h

Forma glinianego orła, stanowiąca najdoskonalszą formę transportową. Niezwykle szybka i zwinna, stanowi nieoceniony atut zarówno podczas ucieczki, jak również podczas walki.


Sanoochi no jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki: 55h

Kolejna forma transportowa. Tym razem ptak kolejny raz uzyskuje nie tylko większą szybkość ale również rozmiary. Stosowany może być również jako niezwykle efektowna bomba.


Nuade no jutsu
Ranga Techniki: A
Czas Nauki:60h

Jest to forma latającego gargulca. Choć ten twór jest znacznie wolniejszy od innych mu podobnych glinek, to jednak posiada niezwykle dużą ilość materiału wybuchowego, czyniąc ogromne spustoszenia.


C4 Garuda
Ranga Techniki: S
Czas Nauki: 70h

Dużo silniejsza wersja Jibaku Bunshin w której połknięta i zmieszana z chakrą glina, zostaje wypluta i wykorzystana do stworzenia glinianego klona, który natychmiast zaczyna się rozdymać niczym balon, do niewyobrażalnych rozmiarów, ostatecznie rozpadając się i eksplodując.
Ważnym elementem tej techniki, prócz olbrzymiej siły, jest jednoczesne uwolnienie niewidocznych gołym okiem bomb, służących później do wykonania Karura'y.


C2 Ryuu
Ranga Techniki: S
Czas Nauki: 70h

Niezwykle złożona technika polegająca na wykorzystaniu chakry typu C2, do stworzenia olbrzymiego smoka, zdolnego zarówno do ataku jak również obrony. Prócz tego cechą tego tworu jest wytwarzanie kolejnych bomb, wydalanych na końcu ogona oraz wypuszczanie z paszczy bomb dowolnego typu wytworzonych z chakry C2 i C1. Stworzony w ten sposób smok, może zarówno latać, jak i poruszać się po lądzie.


C3 #18 Jutsu
Ranga Techniki:S
Czas Nauki: 75h

Potężna technika, wykorzystując tryb chakry C3, polegająca na wykonaniu nietuzinkowej figurki, podobnej do skrzeczącego ptaka, którą można zrzucić nad celem, powodując zniszczenia, zdolne zrównać z ziemią całą wioskę. Tak jak w przypadku pozostałych technik, tak również wymaga aktywacji, powodujących gwałtowne powiększenie glinianego tworu. Dodatkowym efektem wizualnym jest rozłożenie skrzydeł oraz fakt, że raz uwolniona bomba tego typu, nie może zmienić kierunku lotu.


Inbijiburu Dookasen
Ranga Techniki:S
Czas Nauki: 80h

Niewidzialne bombki, które rozprzestrzeniają się w powietrzu po eksplozji wywołanej przez członka klanu Douhito. "Wszystkie żywe istoty wdychają te małe bomby, które następnie rozchodzą się w ich ciele. Gdy eksplodują, niszczą ciało od wewnątrz." Jutsu wymaga ogromnego skupienia, ponieważ jest śmiertelne niebezpieczne. Bomby tworzą się szybko i są niezauważalne gołym okiem. Istnieją sposoby na skasowanie ich, lecz jest ich bardzo mało.


Hookai no Gijutsu
Ranga Techniki: S
Czas Nauki:100h

Ostateczna technika Klanu w której nie możemy wykorzystać klona. Przypomina z początku Jibaku Bunshin, jednak pokłady skumulowanej chakry są większe w całości przeznaczone na wywołanie potężnej kierunkowej eksplozji, której źródłem jest obiekt wielkości piłki golfowej. Użytkownik wykorzystując usta na klacie przerabia glinę, pokrywając się aż po mostek czarnymi pasami. To właśnie nimi wędrują wielkie pokłady energii, mieszanej natychmiast z połkniętą gliną. Umieszczona weń mieszanka doprowadza do wybuchu niszczącego wszystko w promieniu 10 kilometrów od celu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://shinobiheshima.forumpolish.com
 
Douhito
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Support :: Klany-
Skocz do: