Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwane osoby na stanowisko MG

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hiro Hoshi
Admin
Admin
Hiro Hoshi


Male Posts : 181
Reputacja : 0
Join date : 19/04/2012

Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyPon Kwi 30, 2012 10:36 am

Witam, razem z Namigo uważamy że przydadzą się jeszcze dwie/trzy osoby na stanowisko MG, dzięki którym akcja na fabule być może się rozkręci. Przypomnę że osoba na stanowisku MG odpowiedzialna jest za prowadzenie narracji MISJI, WALK, SPARINGÓW i być może innych rzeczy w zależności od sytuacji. Każdy MG musi powinien być odpowiedzialny, sumienny oraz ... aktywny( Hmm i oczywiście powinien być mniej więcej na bieżąco z mangą/anime oraz zostaje jeszcze kwestia jego postów...). Dodam również że MG nie ma prawa ani obowiązku komentować Kart Postaci użytkowników, jeżeli dostrzeże coś co mu się nie spodoba albo dopatrzy się jakiegoś błędu - musi poinformować kogoś z Administracji.
(Raczej nie ma sensu się rozpisywać, więc od razu przejdę do sedna sprawy)

Cytat :
Nick :
Doświadczenie :
Aktywność :
Dlaczego akurat Ty :
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyPon Kwi 30, 2012 10:42 am

Nick : Sayate
Doświadczenie : Na pbfach gram już łącznie 5 lat. Miałem własne forum, na którym dawałem radę. Grałem, na wielu wielu forach i sprawdzałem się jako MG, czy w ogóle człowiek, który prowadzi misje
Aktywność : Jestem na forum bardzo często, wiele osób może to potwierdzić : )
Dlaczego akurat Ty :

1. Yuichi mi kazał
2. Skoro potrzebne są osoby na takie stanowisko, a ja niemalże cały czas przebywam na forum (jeśli jestem na kompie), to dlaczego miałbym nie spróbować? Aktywny jestem, nadrabiam zaległości związane z Naruto i staram się pisać tak jak kiedyś pisałem. To tyle ode mnie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyPon Kwi 30, 2012 11:35 am

Zgłaszam się... Yuichi dość dobrze mnie zna, więc nie widzę sensu wypisywania tych bzdur.
Powrót do góry Go down
Namigo
Podróżnik
Podróżnik



Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyPon Kwi 30, 2012 9:14 pm

Pan Sayate przyjęty.
Pan Yokubo jesteś już w grupie MG... ale za to co tu napisałeś z chęcią bym Cię zdegradował. Szkoda, ale jesteś za dobrym MG Very Happy.
Powrót do góry Go down
https://shinobiheshima.forumpolish.com
Hiro Hoshi
Admin
Admin
Hiro Hoshi


Male Posts : 181
Reputacja : 0
Join date : 19/04/2012

Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyWto Maj 01, 2012 11:26 am

Czekamy na jeszcze jedną osobę ;?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyNie Maj 06, 2012 1:30 pm

Nick : Katsumi
Doświadczenie : Byłam MG na forum bardzo podobnym do tego jednak tam bylo więcej osób. Zajmowałam się głównie misjami i walkami. Misji szczególnie było dużo bo dużo geninów i dawałam sobie rade. Nie zawsze misje były orginalne ale nie o to chodzi. Oprócz jeszcze mniejszych pbf które no nie wypalały byłam też na pbf Bleach i Pokemon! Jaj. Aktualnie nigdzie nie jestem MG i chętnie bym sobie przypomniała.
Aktywność : Bardzo dużo
Dlaczego akurat Ty : 1. Brak dziewczyn w MG
2. Sprawiedliwość
3. Zawsze się podejmę pomocy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyNie Maj 06, 2012 4:19 pm

Co do braku dziewczyn MG to po pierwsze, patrz, jestem ja :* a po drugie, to dla mnie powód do tego, by Cię przyjąć. XD

Co do całej reszty, jestem skłonna Cię przyjąć, ale ostateczną decyzję pozostawię reszcie, bo dzisiaj nie myślę na tyle trzeźwo by wydawać takie osądy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyPią Maj 25, 2012 4:31 pm

Poszukiwani MG do sprawdzania Nauki Technik.
Normalny MG także by się jakiś przydał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyPią Maj 25, 2012 6:51 pm

Mogę sprobować popracować jako MG do działu Nauka Technik
do innych się nie nadaję
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG EmptyPią Maj 25, 2012 7:12 pm

Przyjęta. Jesteś bardzo sumienną osobą więc ufam Ci ;3

Rekrutacja wciąż otwarta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwane osoby na stanowisko MG   Poszukiwane osoby na stanowisko MG Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwane osoby na stanowisko MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: News'y :: Pytania i Problemy-
Skocz do: