Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rozkręcanie forum

Go down 
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik



Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum EmptySro Maj 02, 2012 7:53 pm

Witam, cześć oraz czołem.

Kieruję do was kilka pytań które mnie nurtują, bowiem wielu z was narzeka na "nudy" oraz "brak możliwości" waszych postaci. Dlatego pytam..

- Co według was poruszyło by forum na tyle byśmy mieli tych 40-45 aktywnych użytkowników ( którzy byli jeszcze wczoraj Very Happy, no niestety dzisiaj już tylko 32.)
- Co macie na myśli brakiem nudy? My czyli Administracja oraz MG na siłę wam nie damy czegoś do roboty... to wy musicie się zaangażować, więc piszcie na fabule, piszcie tu swoje pomysł itp.

Chciałbym kilka rzetelnych odpowiedzi, nie muszą być długie, chciałbym zobaczyć ciekawe forum okiem zwykłego gracza...

~ShinobiHeshima Team
Powrót do góry Go down
https://shinobiheshima.forumpolish.com
Go??
Gość




Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum EmptySro Maj 02, 2012 8:18 pm

Hmm.... z doświadczenia wiem, że ważne jest SB i coś takiego jak temacik do "plotkowania"... Nie wiem jakby to ująć, ale właśnie czegoś takiego brakuje... jakieś Hoty i Newsy z forum, nie tylko dotyczące ogółów.. chyba wiecie co mam na myśli, a co do SB.. to jest lipne i tyle, mało kto się udziela i tematy, które ktoś narzuca na ogół są właśnie "Nudne", a administracja mogłaby raz na dzień wysilić się i napisać coś fajnego na SB o czym można byłoby podyskutować bez kłótni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum EmptySro Maj 02, 2012 10:46 pm

Moim skromnym zdaniem:

- Pomału myślcie o egzaminach na Chuunina czy Jounina, tak wiem, że to dość szybko jednak taki wspólny event dla każdej wioski mógłby stać się ciekawy tyle, że wymagałby aktywnych MG, a wiem że nieraz ciężko.

- Nalegać nawet siłą by głosować w Topkach xD

- Stworzyć jakiś system bonusów, które byłby rozdawane za spraszanie nowych graczy.

- Nie wiem jak jest z misjami bo się nie przyglądałem ale wioski mogą zaczac przydzielać misje szpiegowskie, bądź jakieś naloty na inne wioski. Niech zacznie się jakieś spiskowanie, a jak nie wioska to może jakaś organizacja. W końcu macie w realiach jakąś wzmiankę o specjalnych mieczach. Pewnie znajdą się jacyś fanatycy, którzy będą chcieli je skraść.

- Można też zorganizować jakiś turniej bądź ciekawe eventy dla większej ilości graczy i nie tylko z jednej wioski.


Możliwości jest wiele jednak wymagają one zaangażowania Admina bądź MG, a wiem po sobie że nieraz cholernie się nic nie chce xD



Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum EmptyCzw Maj 03, 2012 9:33 am

Hmmm... Proponuję to samo co Pan nade mną : )

Gdyby Administracja wymyśliła jakiś ciekawy event dla każdej wioski, było by wspaniale. Mogłoby chodzić, tak jak powiedziano post wyżej, o jakiś nalot na którąś z wiosek np. Iwa vs Kiri, Suna vs Konoha... Czy co.. albo sprzymierzenie się dwóch wiosek i zaatakowanie jednej, jak wiemy z Kumo jest cienko, więc np. Kumo sprzymierza się z Konohą i atakują Iwe, Kiri nalatuje na Sune.
Takie coś od razu rozkręciłoby forum i nie byłoby tej "nudy" ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum EmptyCzw Maj 03, 2012 9:34 am

Może nie mam prawa się wypowiadać, bo jestem nowa ale..

1) Może by poprawić system opisu technik i klanów? Jest dość chaotyczny, zdążyłam to zauważyć. Mogłabym się niektórymi klanami zająć jak coś.

2)Są jounini..może by zrobić drużyny? Bo zauważyłam że ich nie ma, a jak są drużyny to są misje i już coś się rozkręca.

3) Missing-ninowie, ANBU..zbbiegli mogliby coś planować ANBU by próbowało ich powstrzymać. Można o tym pisać i pisać, aż dotarlibyśmy do punktu wojny.

I więcej nie mam nic do dodania, gdyż poprzednicy już dodali.

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum EmptyCzw Maj 03, 2012 10:04 am

Co do 2 propozycji pani Yuibari to drużyna nr 1 jest. Po zatym Event jakiś by się przydał żeby ruszyć cielska co po niektórych i to tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum EmptyWto Maj 08, 2012 9:34 pm

Witojcie kochane ludziki. Chciałbym wam przedstawić mój pomysł:
Otóż, bardzo możliwe że kojarzycie odc. Jak to Kakuzu z Hidanem zabili Chiriku i sprzedali jego ciało za 30mln ryo. Tak samo chcieli zrobić z Asumą (był aż o 5mln droższy! XD)
Ciała kupowali (że ich tak nazwę) "kolekcjonerzy" Dawali oni dosyć pokaźne sumki (nie zawsze) za ciało jakiegoś "sławnego" lub mniej "sławnego" ludka. Moim pomysłem jest to, by wprowadzić tutaj taką opcję. Oczywiście sumy nie będą z góry założone, ponieważ nie każdy gracz jest wart już "podanej" sumy. Mogłoby to być na zasadzie targu. Gracz zanosi ciało, a kolekcjoner (np. MG) odpisuje ile jest wart, oraz czy w ogóle go kupi. Weźmy za przykład jakiś klan. Otóż posłużę się tutaj klanem Uchiha. Bardzo znany klan, o nie typowych zdolnościach, jak i była elita konohy. Obecnie jest ich dosyć mało, przez fakt że zostali wybici. Według mnie, jakiś "szajbus" zapłaciłby "pokaźną" (lub nie) sumkę za owe ciało. Oczywiście nie koniecznie musi być to członek jakiegoś klanu. Weźmy np. Osobę o nie typowych zdolnościach, o której może być głośno. Dostarczamy (żywy lub nie) i dostajemy sumkę. Byłoby kilka punktów wymiany, przecież nie tylko Akatsuki o tym wiedzieli. Była to informacja ogólna, ale Akatsuki zrobiło to "najlepiej" Może też być że ktoś z graczy udaje się do kolekcjonera i płaci mu sumkę by ten wystawił nagrodę za głowę kogoś innego. Oczywiście pamiętajmy że pierw musi nas na to stać, no i zaliczka dla miłego pana za ladą. (Czyt. Kolekcjoner) Proszę was o wypowiedzenie się na temat tego pomysłu, bądź dodaniu kilku poprawek, które udoskonaliłyby ten pomysł. Dziękuję za uwagę! I do zobaczenia u kolekcjonera! :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozkręcanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozkręcanie forum   Rozkręcanie forum Empty

Powrót do góry Go down
 
Rozkręcanie forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin Forum
» Działy na forum (Do Kai'a)
» 25.05.2012- Czas na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: News'y-
Skocz do: