Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Seichuu

Go down 
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik


Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

PisanieTemat: Seichuu   Czw Maj 03, 2012 7:02 pm

Seichuu

Historia tego klanu sięga czasów założenia Suna Gakure. Bowiem to oni byli klasą robotników, podczas budowy wioski. Wszystko to dzięki ich specyficznej umiejętności kontroli piasku według własnej woli. Ich dom znajduje się na wschodniej stronie Suny, tuż obok szpitala. Ich siedziba jest bynajmniej duża, w środku bowiem wybudowali wielką salę, w której ćwiczą. Znajduje się tam również wielka liczba mieszkań, w których mieszka elita klanu. Ich charakter zazwyczaj jest mroczny, są oni małomówni, oraz nastawieni negatywnie wobec świata. Lubią samotność. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, ich styl ubioru jest dość szlachetny, ponieważ Sabaku wysoko się cenią. Noszą dość jasne szaty, najczęściej białe, bądź jasno brązowe, przez plecy mają przepasaną czerwoną szarfę do której przyczepiona jest wielka gurda z piachem, która jest niezbędna do ich technik. Każdy z członków klanu ma także specjalny makijaż, zazwyczaj są to odznaczone oczy kolorem czarnym, jednak czasem mogą to być różne symbole wzdłuż twarzy. Jeśli chodzi o ich cechy dziedziczne, to każdy jest szczupły i średniego wzrostu, wszyscy też mają włosy koloru czerwonego, lub jego jaśniejsze odcienie.. Jeśli chodzi o ich wpływ w życie wioski, to są oni najbardziej brani pod uwagę, jeśli chodzi o decyzje militarne i polityczne. Wszystko to za sprawą Godaime Kazekage Sabaku Gaary, który walcząc z członkiem Akatsuki, Deidarą, pokazał na co stać klan Sabaku, wykorzystał wiele najsilniejszych technik, broniąc wioski. Wtem ludziom otworzyły się oczy, bowiem nawet za jego panowania, podchodzili oni sceptycznie do całej rodziny Pustyni. Członkowie rodziny Sabaku, bardzo często powoływani są w szeregi armii Suny, ponieważ ich specyficzny styl walki jest bardzo skuteczny.

Kekkei Genkai:

Suna no Tate

Ranga:
Opis: Dzięki zdolnościom klanu Seichuu użytkownik jest w stanie nasycić piach chakra i używać go do obrony i ataku. Tarcza jest w stanie wytrzymać silne ataki i pociski, i może być mocniejsza od stali. Może być pokonana tylko przez wykorzystywanie szybkich ataków (piasek nie może nadążyć) lub też przez bardzo potężną technikę np. Chidori. Dzięki kontroli nad piaskiem użytkownik jest w stanie używać go także do ataku lub pochwycenia przeciwnika.

Techniki:

Guruda no Moukeru

Ranga: D
Opis: Wytwarzamy z piasku gurdę o wielkości takiej jakiej użytkownik sobie zażyczy. Tworzenie trwa krótko. Wymagane jest jednak źródło piasku. Można gurdę także zamienić z powrotem w piasek. Przydatna do technik takich jak Ura Renge.

Suna Kyaza

Ranga: D
Opis: Z podłoża wydobywamy piasek. Dzięki niemu mamy więcej do technik klanowych.

Suna Shuriken

Ranga: D
Opis: Technika polega na utworzeniu piaskowych shurikenów, które są znacznie wytrzymalsze od normalnych i atakują przeciwnika zadając spore obrażenia. Dzięki kontroli nad piaskiem użytkownik nie musi mieć z nimi kontaktu fizycznego by cisnąc ową bronią w przeciwnika.

Sabaku Fuyū

Ranga: D
Opis: Technika pozwala na wzmocnienie piasku i utworzeniu z niego podstawy, na której użytkownik może się unosić w powietrzu.

Suna Kawarimi No Jutsu

Ranga: D
Opis: Jedna z odmian Kawarimi. Jeśli przeciwnik zada nam jakieś obrażenie, zaczynamy się rozpadać i zamieniamy się w piasek, a my pojawiamy się w innym miejscu.

Suna Bunshin no Jutsu

Ranga: C
Opis: Użytkownik wytwarza swoją piaskową podobiznę. Przy kontakcie fizycznym ciało przeciwnika zostaje zablokowane warstwą piasku. Wadą jest krótki zasięg techniki

Daisan no Me

Ranga: C
Opis: Użytkownik jedną ręką przykrywa oko, natomiast w drugiej tworzy się jego kopia. Bardzo przydatna technika, gdyż dzięki temu można w łatwy sposób podejrzeć swoich przeciwników.

Suna no Yoroi

Ranga: C
Opis: Używając tego jutsu, klanowicz może pokryć się zbitą warstwą piasku, jako dodatkową obronę, użytą gdy Piaskowa Tarcza zawiedzie. Mimo sporej skuteczności, zachowanie zbroi wymaga dużej ilości chakry i wytrzymałości. Poza tym nie jest tak odporna jak Piaskowa Tarcza, ponieważ łatwo odrywa się od uderzenia

Suna Shigure

Ranga: C
Opis: Jutsu polega na Utworzeniu piaskowej chmury i wywałanie "deszczu". Technika nie wywołuje dużych obrażeń lecz świetnie odwraca uwagę.

Suna no Mayu

Ranga: C
Opis: Zwana pospolicie obroną absolutną. Tworzymy wokół siebie kule z piasku, która zamyka się i twardnieje, tak, że zatrzymuje prawie wszystkie ataki. Jeśli rywal będzie chciał zaatakować kule, z niej wystrzelą kolce z piasku. Są one tak ostre, że bez problemu przebiją przeciwnika. Gdy użyjemy Daisan no Me, możemy sterować kolcami dowolnie.

Rendan: Suna Shigure

Ranga: C
Opis: Ewolucja techniki Suna Shigure polegająca na wystrzeleniu salwy piaskowych pocisków mogących nieźle zranić przeciwnika.

Suna no Kanchi

Ranga: B
Opis: Po rozproszeniu dużych ilości specjalistycznego piasku na obszarze docelowym, użytkownik jest w stanie wyczuć obecność każdego wroga mającego bezpośredni kontakt z piaskiem . Jeśli substancja ta rozprzestrzeniona jest na terenie odpowiednio teksturowanym i w odpowiednim kolorze, staje się niemal niemożliwa do wykrycia.

Shukaku no Hoko

Ranga: B
Opis: Technika polega na skondensowaniu piasku i utworzeniu specjalnej włóczni. Użytkownik może z łatwością cisnąć nią w przeciwnika, przebijając przy tym nie jedną obronę.

Shukaku no Tate

Ranga: B
Opis: Jest to technika polegająca na utworzeniu posągu z piasku, podobnego do Shukaku. Jest on około trzy razy większy od użytkownika. Posąg jest zbudowany z najsilniejszych składników mineralnych dzięki czemu staje się praktycznie niezniszczalny.

Suna Arare

Ranga: B
Opis: Jest to ulepszona wersja techniki suna shigure. Użytkownik formuje piasek w duże grudki w kształcie ogromnego głazu, które następnie spadają z nieba na jego przeciwników. Obejmuje ona szeroki zakres, co utrudnia uniknięcie tego ataku.

Gokusa Maisō

Ranga: A
Opis: Użytkownik zamienia ziemię pod przeciwnikiem w wciągający piasek i powoduje, że wróg spada 200 metrów pod ziemię. Uwięziony na tej głębokości przeciwnik praktycznie nie może się poruszać z powodu zbyt dużego ciśnienia.

Sabaku Kyū - Sabaku Sōsō

Ranga: A
Opis: Dzięki tej technice użytkownik więzi ofiarę i powoduje implozję piasku. Z powodu sporego ciśnienia dochodzi do ogromnej fontany krwi. Użytkownik może kontrolować ciśnienie, co oznacza, że może komuś połamać kości lub też po prostu zmiażdżyć.

Sabaku Taisō

Ranga: A
Opis: Użytkownik przykłada ręce do piasku i wysyła silne fale, które kondensują piasek miażdżąc wszystko co się w nim znajduje.

Sabaku Rō

Ranga: A
Opis: Technika polega na utworzeniu piasku, który w ogromnych ilościach, barykaduje przeciwnikowi drogę. Następnie gigantyczna piaskowa ręka chwyta przeciwnika więżąc go. Twardość piasku jest zależna od ilości chakry wlanej do niego. Nie ważne czy cel znajduje się na ziemi czy w powietrzu, jest prawie niemożliwe, by z niej uciec.

Sabaku Sōtaisō
Ranga: S
Opis: Korzystając z dużej ilości swojego piasku, użytkownik otacza wroga kilkoma kolejnymi warstwami materiału. W swojej finalnej wersji piasek zamienia się w piramidę, która zmniejsza swoje rozmiary miażdżąc przeciwnika.

Suna no Ude

Ranga: S
Opis: Technika, która wytwarza rękę z piasku atakującą przeciwnika. Ręka może się rozszerzać jak tylko chce i wydłużać. Jedyną wadą jest piasek, ponieważ jeśli nam go nie starczy, technika nie będzie już taka dobra. Gdy przeciwnik zostanie złapany przez technikę natychmiastowo zostaje zmiażdżony.

Ryūsa Bakuryū

Ranga: S
Opis: Technika ta tworzy ogromne ilości piasku, które atakują przeciwnika w postaci fal, tworząc mały "Ocean Piasku". Po jej wykoaniu cały pobliski krajobraz zamienia się w pustynię ułatwiającą wykonanie innych technik.

Kūsa Bōheki

Ranga: S
Opis: Ta ochronna technika tworzy gigantyczną tarczę z piasku, która zostaje zabrana w powietrze, podnosząc ogromną liczbę piasku z ziemi. Przez zebranie piasku wzbogaconego najlepszymi minerałami, twardość osłony jest bardzo duża. Więcej, piasek zwiększa swoje zdolności obronne przez dodanie do niego chakry.

By Yuno/Edit by:Namigo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://shinobiheshima.forumpolish.com
 
Seichuu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Support :: Klany-
Skocz do: