Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Sezamura Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Go??
GośćPisanieTemat: Sezamura Ichizoku   Sob Cze 09, 2012 8:26 am

Klan Sezamura:

Klan ten wywodzi się z Kiri Gakure no Sato. Członkowie tego klanu mają specjalną zdolność, jest nią Baburu no Jutsu. Dzięki niej mogą oni tworzyć bańki wymieszane z własną chakrą. Bez tej zdolności nie mogli by wykonać żadnej techniki klanowej. Bańki tworzą ze specjalnej fajki:


Techniki Klanowe:
Techniki Wrodzone:

Nazwa Techniki: Baburu no Jutsu

Opis: Ta oto zdolność pozwala członkowi klanu Sezamura na stworzenie baniek zmieszanych z własną chakrą, co umożliwia kontrolowanie ich w szelaki sposób.

Techniki Rangi "D":

Nazwa Techniki: Suri no Jutsu

Opis: Tworzy się bańki w które można złapać jakiś mały przedmiot lub zwierze np. tak jak mamy na obrazku gołębia pocztowego.

Nazwa Techniki: Baburu Bakuha no Jutsu

Opis: Po zastosowaniu techniki Baburu Bakuha no Jutsu możemy wysłać w przeciwnika wcześniej stworzone bańki, a następnie wysadzić je, a ciśnienie, które w nich było może wyrządzić przeciwnikowi lekkie szkody, zadrapania.

Nazwa Techniki: Baburu Nikawa no Jutsu

Opis: Dzięki tej technice możemy stworzyć bańki, które następnie wysyłam do podłoża przeciwnika i wysadzamy je, po czym wylatuję z niej bardzo mocny klej. Kiedy przeciwnik na niego wejdzie będzie miał spore kłopoty z wydostaniem się z niego.

Nazwa Techniki: Baburu Bouei no Jutsu

Opis: Kiedy już napełnimy bańki swoją chakrą będziemy mogli widzieć to co dzieję się wokół nich. Jest to bardzo dobry sposób do śledzenia kogoś.

Nazwa Techniki: Baburu Hae no Jutsu

Opis: Kiedy już stworzymy jedną lub więcej baniek możemy użyć tej techniki i powiększyć ja, po czym możemy do niej wejść i w niej latać. W jednej bańce zmieszczą się maksymalnie dwie osoby.

Techniki Rangi "C"

Nazwa Techniki: Okori no Jutsu

Opis: Tworzymy bańki, które są niczym bomby dymne. Po wybuchu pojawia się spory obłok dymu, który może zasłonić widoczność przeciwnikom i pozwolić nam uciec, schować się lub zaatakować z zaskoczenia.

Nazwa Techniki: Baburu Sando no Jutsu

Opis: Wysyłamy w stronę wroga tyle baniek ile chcemy a te po zetknięciu z czymkolwiek wybuchają i pokrywają bardzo mocnym kwasem który żre to.

Nazwa Techniki: Baburu Hitoshirezu Hae no Jutsu

Opis: Jest to polepszona wersja techniki Baburu Hae no Jutsu. Kiedy już powiększymy bańkę i wejdziemy do niej możemy stać się niewidzialni, co w znacznym stopniu ułatwia przemieszczanie się. Jest szczególnie przydatne kiedy ktoś cię goni.

Nazwa Techniki: Baburu Bunshin no Jutsu

Opis: Jest to technika bardzo podobna do Kage Bunshin no Jutsu. Jedyną różnicą jest to, że klony tworzymy z baniek oraz zużywamy do tego mniej chakry. Jedynym minusem tej techniki jest to, że można stworzyć jedynie jedną duplikację.

Nazwa Techniki: Baburu Mekura no Jutsu

Opis: Wysyłamy w stronę przeciwnika wcześniej stworzone bańki, które następnie możemy wysadzić, a z nich wydostaję się proszek, który po zetknięciu z oczami przeciwnika wywołuję okresowe oślepienie.

Techniki Rangi "B":

Nazwa Techniki: Baburu O-barei no Jutsu

Opis: Jest to technika, która ma dwa bardzo przydatne zastosowania. Pierwszym z nich jest stworzenie kilkunastu baniek, które następnie wysyłamy w stronę przeciwnika bądź kilku wrogów i możemy zatrzasnąć jego głowę w bańce, przez co traci przytomność z powodu braku powietrza. Drugim zastosowaniem tej techniki jest zatrzaśnięcie dłoni przeciwnika w bardzo wytrzymałych bańkach, przez co nie jest możliwe wykonanie techniki, ponieważ nie można w ogóle ruszać rękoma, co uniemożliwia wykonywanie pieczęci.

Nazwa Techniki: Baburu Kibaku no Jutsu

Opis: Tworzymy kilkanaście baniek które pędzą w stronę wroga a gdy już dotrą wybuchają z siłą trzykrotnie większą niż wybuchowe notki. Ta technika może bez problemu zabić przeciwnik.

Techniki Rangi "A":

Nazwa Techniki: Baburu Bouei no Jutsu

Opis: Tworzymy wokół siebie dużą bankę która chroni nas i sprzymierzeńców przed wybuchami, technikami Nin i innymi oraz przed bronią białą.

Techniki Rangi "S":

Nazwa Techniki: Baburu Nenshou no Jutsu

Opis: Tworzymy kilkanaście baniek, które niszczą wszystko na swojej drodze, a następnie łapieą naszych przeciwników do środka i wpuszcza do środka truciznę, która pożera go doszczętnie, po czym wybucha nie zostawiając po ofierze żadnych śladów.
Powrót do góry Go down
 
Sezamura Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Support :: Klany-
Skocz do: