Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik



Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Kwi 19, 2012 7:06 pm

First topic message reminder :

Tutaj zgłaszamy nieobecności... te dłuższe oraz te krótsze. =>
Powrót do góry Go down
https://shinobiheshima.forumpolish.com

AutorWiadomość
Go??
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyWto Maj 29, 2012 6:04 pm

Ekhm w związku z sesjią i szlabanem ( czyt ograniczeniem kompa) od okulistki nie będzie mnie tak często przez najbliższe dwa tygodnie ( minimum) ale jak macie sprawę
to ślijcie PMkę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyPią Cze 01, 2012 12:55 pm

Z powodu choroby nie będę wchodzić na forum przez jakiś czas. Przepraszam tych, którzy czekająna moje odpisy, ale nie dam rady.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Cze 07, 2012 9:02 am

Przepraszam, że dopiero piszę, ale jestem na wakacjach
wrócę za tydzień.
Forum zwracam już raczej Namigo.
Nie obecność tyczy się także Miyoshi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyWto Cze 12, 2012 4:55 pm

Przedłużam nieobecność do terminu nieograniczonego. Przez moje nowe obowiązki i problemu powoli tracę czas i chęci na pisanie.
Kłamstwem nie jest że nieco mi ulżyło gdy zobaczyłem nabór na nowych Kage, z chęcią odstępuje moją zaszczytną funkcje następcy. Yanusha właściwie można już usunąć, proszę tylko o zostawienie mi Shoujiego, tak jakbym w czasie wakacji miał znowu za dużo wolnego czasu.
Przypominam że na gg wciąż jestem dostępny. Jeśli byłby jakiś problem, i ktoś potrzebowałby mojego posta np. w celu otwarcia bramy w wiosce można śmiało pisać, wszystkie takie prośby spełniam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySro Cze 13, 2012 9:41 am

Witam Wszystkich,
przyszła pora bym zgłosił nieobecność swojej postaci. Potrwa ona najprawdopodobniej do początku Sierpnia, z małymi przerwami. Aktywne eventy lub inne moje zobowiązania postaram się do końca czerwca załatwić, ale na Sayamaka Asagi'ego nie liczcie Smile
Do zobaczenia w połowie wakacji.

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Cze 14, 2012 3:31 pm

Niestety nie będzie mnie do wtorku, z powodu braku dostępu do naeta w tym czasie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Regulamin i FAQ-
Skocz do: