Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Problemy/Skargi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik



Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptyPią Kwi 20, 2012 3:31 pm

Chciałbym abyście w tym temacie zbierali wszystkie swoje skargi na forum bądź innych użytkowników, albo na władzę forum Smile.
Powrót do góry Go down
https://shinobiheshima.forumpolish.com
Go??
Gość




Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptyPią Kwi 27, 2012 6:02 pm

To ja mam skargę na ekipę sprawdzająca KP - Ludzie, ja wiem że Kiri ma silne lobby wśród GM'ów, ale nie przeginajcie za bardzo.
W Kiri Gakure są obecnie:
- Jeden Yamakana
- Jeden Nara
- Jeden Uchiha
I pytam skąd? Co mi z wioski wszystko tak o ucieka?

Powiem tak wyście ich wysłali do Kiri, do Was będą mieli pretensje - Mają ode mnie fabularny nakaz egzakucji (musze tylko temat ładnie napisać) - i mogą się czuć zagrożeni, bowiem fabularnie każdy gracz z Konoha dostanie nakaz ich zabicia/doprowadzenia do wioski - zgodnie z regulaminem (Regulamin gry, punkt 3 - jakoś przełknałbym Yamanaka i Nara - udawałem, że nie widze, ale z Sharingan'em przegieliście)

Idąc tą logiką, w Konoha mogą być użytkownicy z klanów takich jak: Sabataya, Kaguya, Yuki, dobrze mi się wydaje?

Pozdrawiam,
Sayamaka Asagi

PS
Tak czepiam się

PS 2
Czepiam się na bazie Waszego Regulaminu
Powrót do góry Go down
Hiro Hoshi
Admin
Admin
Hiro Hoshi


Male Posts : 181
Reputacja : 0
Join date : 19/04/2012

Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptyPią Kwi 27, 2012 6:19 pm

Zgodzę się z Tobą i masz rację bo powinieneś się czepiać.
Weź też pod uwagę fakt ilości wiosek, wiadome jest że gdyby było więcej dostępnych inaczej by wyglądał spis ludności w nich wszystkich, a tak to musimy rozkładać wszystkich na dwie wioski, ponieważ kumo nikt nie wybiera. Cóż jest jak jest, zważywszy na to że napisałeś co Ci leży na sercu postaramy się już więcej nie zabierać Ci klanowiczów z wioski oraz nie dodawać osób z klanów spoza Twojej wioski ;?

Jeżeli mogę >,> to składam skargę na brak RAIKAGE >,>
Czy nikt nie ma ochoty nim zostać ?
Ogarnijcie się ej! Przecież równie dobrze może to być czyjeś multi konto!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptyPią Kwi 27, 2012 6:45 pm

Yuichi:
Dzięki za odpowiedź i zrozumienie problemu - jak już mówiłem, Nara i Yamanaka udawałem, że nie widzę, ale Sharingana puścić płazem nie mogłem - oczywiście, nie żądam ich przeniesienia, ale muszą się liczyć z tym, że Konoha ich nie kocha - przynajmniej jest jakaś podstawa do fabuły.
Co do osób piszących do Konoha - chętnie przyjmę wszelkich bezklanowców, a tym bardziej klanowców rodzimych, jakaś ładna Hyuuga by się przydała Wink


Co do Raikage - Heh, na mnie nie patrzcie. Bycie Hokage od razu mnie z tej rangi skreśla, ale prawda jest, że by się jakiś przydał, bo się Kumo rozsypie. Może na razie Administracja zrobi sobie NPC "I Raikage" i będzie nim kierować? Jakiegoś starego dziada co na wojnie zjadł zęby i obecnie jest tylko formalnością? Zjawi się ktoś nowy, to się go zmieni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptyPią Kwi 27, 2012 8:17 pm

Konto Yanushu - to jest na razie kandydat na Raikage. Dajcie mi jeszcze tak 24h na napisanie historii i dociągnięcie jej do końca to zobaczycie moją propozycję.
Powrót do góry Go down
Hiro Hoshi
Admin
Admin
Hiro Hoshi


Male Posts : 181
Reputacja : 0
Join date : 19/04/2012

Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptySob Kwi 28, 2012 1:32 pm

Hmm proponuję nie akceptować od tej pory Nukeninów/Podróżników rangi Jounina >,> Bo za dużo pro uber rang będzie, a jak wiadomo nie o to chodzi w grze. Jeżeli ktoś ma ochotę zostać miss nin to jedynie jako chuunin, skoro uważa że jego postać jest zła to powinna być wystarczająco silna by opuścić wioskę i dać sobie radę poza nią.

[Tak to skarga]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptyWto Maj 01, 2012 3:28 pm

Ja mam problem. Techniczny. Otóz jestem ślepawa i mam spore problemy z odrożnieniem koloru NPCów od Kumo. Co prawda missini też ta sama skala, ale tu jest znacznie lepiej.
Także miejcie litosć dla takich ślepowronów jak ja i dlatonistów i facetów...
Poza tym ten kolor jest taki Kumo... (nie mam nic przeciw Kumo) i może czerwony? No bo NPC to niekoniecznie z Kumo tak?
(mam nadzieję, że nie namieszlam za bardzo... tak gorąco dziś)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi EmptyNie Maj 13, 2012 8:07 pm

Nigdy nie myślałem, że tu napiszę xD

Skarga jest skierowana na sklep. Z uśmiechem na twarzy przeglądałem rzeczy do kupienia jednak gdy zjechałem na sam dół to aż się przeraziłem. Glina = 250y, która z tego co jest napisane w opisie starczy tylko na jedną walkę. Czy to nie jest aby przesada? Moim zdaniem członkowie klanu Douhito są poszkodowani. Dostając 500y na start można uzupełnić gliną dwie torby, które starczą na dwa starcia. Wiadomo, że misje trzeba wypełniać, ale jest stos innych wydatków na które trzeba poświęcić kasę (w moim przypadku turniej za 2000y...).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problemy/Skargi Empty
PisanieTemat: Re: Problemy/Skargi   Problemy/Skargi Empty

Powrót do góry Go down
 
Problemy/Skargi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: News'y :: Pytania i Problemy-
Skocz do: