Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.

Go down 
AutorWiadomość
Namigo
Podróżnik
Podróżnik



Male Posts : 109
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2010

24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty
PisanieTemat: 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.   24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. EmptyWto Kwi 24, 2012 1:03 pm

AD.1

A więc drogi użytkowniku, dochodząc pomalutku do wniosku, że nasze forum daje za duże możliwości rozwoju swojej postaci (Gigantyczny rozmach technik) postanowiłem (część to pomysł Yuichiego, ale według mnie trafny .) utrudnić wam życie. Jak wiadomo teraz bez danej umiejętności (np:NinJutsu) można korzystać z tych technik do rangi "B" (Ze umką do rangi "S"). Więc moja propozycja brzmi tak, by bez umiejętności można było używać technik z danego zakresu do rangi "C"(Wyjątkiem jest NinJutsu do rangi "B"... Zablokuje to szeroki wachlarz technik który i tak jest ogromny. Tutaj kończy się pomysł numer jeden który jest pomysłem Yuichiego, dziękujemy brawa dla niego !

AD.2

Drugim pomysłem natomiast jest umiejętność ShoshiJutsu. Jest ona uber pro elo, że tak powiem. Z nią Jounin może posiadać 3 natury z techniką rangi "S" co według mnie jest przesadą. Patrząc np na klan Hougou, którego specjalizacja (jedna z paru) to perfekcyjne władanie żywiołami, zostaje on osłabiany przez to. Dlatego wprowadził bym coś takiego.
Główny żywioł: Do rangi "S" (Czy masz umiejętność czy nie)
1 Żywioł Poboczny: Do Rangi "B" (Z umiejętnością do rangi "A")
2 Żywioł Poboczny: Do rangi "C" (Z umiejętnością do rangi "B")
3 Żywioł Poboczny: Do rangi "D" (Z um. do rangi "C")
Ilość żywiołów na rangę nie uległa by zmianie.


~Technika Rasengan zmieniona z rangi "B" na rangę "A".

W tym temacie proszę o wypisywanie swoich technik które są nieprawidłowe po wprowadzeniu nowego systemui zamienienie je innymi które są o tej samej randze lecz możecie ich używać.

~Za utrudnienia przepraszamy, Shinobi Hehima Team.


Ostatnio zmieniony przez Namigo dnia Wto Kwi 24, 2012 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://shinobiheshima.forumpolish.com
Go??
Gość




24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty
PisanieTemat: Re: 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.   24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. EmptyWto Kwi 24, 2012 1:36 pm

Więc z katonu
odpada u mnie
Katon: Karyuu Endan oraz Mizu No Tatsumaki
na
Rairyuu no Tatsumaki i Suiton:Chibaku Hahonryu

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty
PisanieTemat: Re: 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.   24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. EmptyWto Kwi 24, 2012 2:50 pm

Spec: Taijustu/ShoshiJutsu

Nie poprawne :

* Fuuton:Rasengan
Jest to ulepszona wersja Rasengana wymyślona przez Naruto. Do wykonania jej potrzebuje on dwóch klonów. Jego siła jest o jakieś 35% większa od przeciętnego Rasengana. Technika bardzie potrzebna do zastosowanie innych np. Fuuton: Rasen - Shuriken.
Ranga: S

* Rasengan
Shinobi wytwarza w ręku wir chakry, który kształtem przypomina kulę. Zetknięcie z daną kulą powoduje rozerwanie.
Ranga: A

Poprawne:

* Chidori Nagashi (Raiton)
Ranga techniki: A
Technikę tą stworzył Sasuke, bazując na zwykłym Chidori
którego nauczył go Kakashi, technika służy do obrony.

* Kesshou Gokakurou (Shouton)
Ranga: S
Od razu po wypowiedzeniu nazwy z ziemi wyłaniają się kryształy pędzące na przeciwnika. Gdy trafią przeciwnika, on sam zamienia się w kryształ, a po chwili rozkrusza. Technika nie wymaga od użytkownika żadnych pieczęci.

plus.

* Juuha Shou (Fuuton)/ za technikę Meisai Gakure no Jutsu która została mi zabrana xd.
Ranga Technik: B
Technika, którą potrafią i mogą wykonać jedynie shinobi potrafiący idealnie kontrolować chakrę. Atakujący kumuluje w pięści chakrę, a tuż przed samym uderzeniem zostaje ona „wypuszczona”. Powodowane są ogromne zniszczenia, a trafienie w shinobi kończy się w 99% śmiercią lecz jak wiemy są wyjątki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty
PisanieTemat: Re: 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.   24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. EmptySro Kwi 25, 2012 10:07 am

To ja mam takie "życzonko" w związku z Ustawą:

Prosze ustawić moje chakry poboczne w następującej kolejności:

- Katon
- Doton
- Suiton

Techniki:
Właściwie, to do wymiany nie mam nic, poza Kai, którego omyłkowo wpisałem poza Podstawy. Mogę liczyć, na wymianę go na Doton no Jutsu?

Z góry dzięki Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty
PisanieTemat: Re: 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.   24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. EmptyPią Kwi 27, 2012 9:46 pm

Proszę o wymienienie eSki z Raitona na Dai Baku Suishouhę, lub Raigen Rakochu wedle uznania.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty
PisanieTemat: Re: 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.   24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. EmptyPią Kwi 27, 2012 10:02 pm

Skoro już jesteśmy przy tym, to nie mam technik które obejmowałaby ta ustwa
jednak w mojej KP pojawiło sie Kai, które dopiero po jej zaakceptowaniu weszło do podstaw czy jest możliwość na zamianą go na : Karuto no Tayori Ranga techniki: D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty
PisanieTemat: Re: 24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.   24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma. Empty

Powrót do góry Go down
 
24.04.2012 - Umiejętności wielka reforma.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 25.05.2012- Czas na forum
» 25.05.2012- Treningi
» 21.04.2012 - IwaGakure
» 27.04.2012 - System NPC
» 4.05.2012 - Skarbiec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: News'y :: Ostatnie Aktualizacje-
Skocz do: